Juiced 2: Hot Import Nights

Araba yarışı oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.6 GB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Juice Games
Araba yarışı sevenlerin yakından tanıyacağı NFS serisinin ardından en popüler yarış oyunu olan Juiced yarış serisi yeni oyunu Juiced 2: Hot Import Nights ile karşınızda.
Araba yarışı sevenlerin yakından tanıyacağı NFS serisinin ardından en popüler yarış oyunu olan Juiced yarış serisi yeni oyunu Juiced 2: Hot Import Nights ile karşınızda.

Oyun çıkmadan önce yapılan reklamları, tanıtım videoları ile bir hayli ses getirdi ve nihayetinde bizlerle. Oyuna girdikten sonra karakter yaratma ekranı ile karakterin burnundan tutunda giydiği şapkaya kadar her görüntüyü özelleştirebilirsiniz. Katıldığımız ve kazandığımız ilk yarışı kazandıktan sonra para kazanmaya başlıyoruz. Böylece paralarımız ile yeni arabalar alabildiğimiz gibi eğer arabanızdan memnun bir oyuncu iseniz modifiye seçeneğini de kullanabilirsiniz. Garaja çektiğiniz arabanız için çok farklı alternatiflere sahip bir performans seçeneği karşı karşıya kalıyorsunuz. Bunların yanında yine arabamızın dış görünüşünü değiştirebilir, rengini farklı hale getirebilir, üstüne desenler ekleyebiliriz. Ayrıca kilitli halde bulunan modifiyeler var. Kilit üstüne tıkladığımız zaman, kilitli modifiyeyi açmak için bir yarışa giriyoruz. Eğer birinci olursak, modifiye açılıyor ve kullanabiliyoruz. Need for Speed serisinden alışılageldik oyun modları, Juiced 2' de yer alıyor. Zamana karşı mücadele vermek, rakip araçlarla yarışmak, Drift gibi modlar yer alıyor. 

Oyunu kaydetmek ve bir daha ki sefere kaldığınız yerden devam edebilmek için oyun içinde basit bir kaç işlem ile Windows Live profili oluşturmanız gerekiyor. İyi eğlenceler.
Juiced 2: Hot Import Nights indir